категорії: блоґ-запис

Кавовий експерт Сергій Ремінний презентував свою дебютну книгу «Интересно о кофе»

теґи: Интересно о кофе, Интересно о кофе презентация. презентация книги, Сергій Ремінний, Цікаво про каву, книга

24 листопада в київському ресторані Story Cafe відбулася презентація першої книги про каву в Україну – «Интересно о кофе». Книгу для цінителів цього магічного напою особисто представив автор – Сергій Ремінний.
За статистикою, кожен 3-й українець п'є каву, з них 30% стверджують, що люблять цей напій. Але чи багато ми знаємо про нього? Кавовий експерт Сергій Ремінний у своїй першій книзі підносить читачам глибокі кавові істини у захоплюючій формі. Книга написана простою і доступною мовою.

На презентації книги Сергій Ремінний поділився з гостями історіями зі своїх численних «кавових експедицій», а також розповів про культуру кавового напою різних країн.

Книга «Интересно о кофе» – це збірка, що складається з 77 кавових оповідань на різні теми. У книзі представлені унікальні факти, історії, а також фотографії, які автор збирав протягом 7 років під час своїх поїздок на плантації Панами та Індії, Коста-Ріки і Гаваїв, Ємену та Колумбії, Перу та Руанди, Непалу та Індонезії та інших країн.

Зокрема, читачі зможуть отримати відповіді на такі питання:

– Навіщо кавовому дереву кофеїн?

– Скільки кави п'є середній житель Землі?

– Як правильно подавати еспресо?

– Чи є кава наркотиком?

– Як визначити хорошу каву?

– Скільки часу в нашому житті йде на каву?

– Рід слова «кава»: «Він» або «Воно»?

Авторські рецензії на книгу Сергія Ремінного написали: Даша Малахова – актриса, телеведуча, Тала Калатай – актриса, телеведуча, Валерій Поляков – гастрожурналіст, Ірина Коберник, головний редактор журналу «СТРАТЕГІЇ», Вікторія Гордієнко, головний редактор журналу «Домашний очаг», Олена Мячина – телеведуча.

Сергій Ремінний, автор книги «Интересно о кофе»: «Вихід першої книги – дуже важлива подія в моєму житті. Протягом багатьох років я ретельно вивчав світ кави, а тепер спробував донести якусь частину цих знань і відкриттів до людей, що люблять каву. Буду радий, якщо ця книга стане моїм персональним внеском у розвиток культури кавового напою. Сподіваюся, що справжні кавомани гідно оцінять мою працю і знання, якими я із задоволенням поділився в книзі «Цікаво про каву».

У презентації також взяли участь рецензенти – Даша Малахова, Валерій Поляков, Олена Мячина. Вони поділилися з гостями своїми враженнями від прочитаної книги Сергія Ремінного «Цікаво про каву».


Сергій Ремінний – кавовий експерт, власник і генеральний директор компанії IONIA il caffe. Протягом 5 років був координатором в Україні Європейської кавової асоціації SCAE. Лінгвіст-перекладач за фахом, кавову освіту здобув в Італії, де тривалий час жив і працював. Побував на кавових плантаціях Панами та Індії, Коста-Ріки і Гаваїв, Ємену та Колумбії, Перу та Руанди, Непалу та Індонезії. За кавовій тематиці відвідав понад 40 країн світу. У 2011 році вийшла в світ перша книга Сергія Ремінного присвячена улюбленого напою – «Интересно о кофе». У книзі зібрані 77 захоплюючих оповідань, а також унікальні факти, історії, фотографії – від професіонала для любителів кави. Це перша справжня книга про каву. Сергій Ремінний максималіст за переконаннями і кавовий фанат по життю ...

Блог кавового експерта – Сергія Ремінного: http://www.ionia.com.ua/rus/blog/

Рецензії:

Даша Малахова, телеведуча на каналі Інтер, актриса «Театру на Подолі»:

Ця книга саме для тих, хто, прокидаючись вранці, першою справою заварює собі каву, внюхуючись в кожен іон аромату. Для тих, хто, приходячи в офіс, струшує парасольку від крапельок осені і біжить до кавоварки. Для тих з нас, хто на запитання «кави?» – Жадібно відповідає так! Хоча впевнена, що у тих, хто не був кофеманом – з'явиться апетит (або спрага) дізнатися напій краще і поставитися до кави серйозніше. У цій книзі можна знайти щирі, цікаві відповіді на найпростіші, але все ж «не зовсім зрозумілі питання» про каву. Розповідь Сергія нагадує бесіду з другом. Коли автор так сильно поглинений темою, так сильно в неї закоханий – заражаються, ароматизируются, закохуються і читачі. Ділячись своїми спостереженнями і знаннями, автор допомагає нам стати цікавіше в компанії друзів, блиснути знаннями про каву серед колег або ж просто отримати задоволення від книги, яку я проковтнула як еспрессо, навіть не запивши водою. Адже я ще хочу насолодитися смаком!

Валерій Поляков, гастрожурналіст, гурман, ресторанний критик

З літературної точки зору книзі «Интересно о кофе» складно претендувати на «Букер» – розповідь позбавлене цілісності, розірвано на частини. При цьому автора періодично забирає від основного об'єкта до офісних пустощів або ж народній медицині. Будь-яка інша книга в цьому випадку була б приречена на забуття, але книгу Сергія Ремінного я проковтнув на одному диханні за 2 години перельоту Париж-Малага. Причина – в невгамовної енергії автора, буквально вистрибувати зі сторінок. Ясно що ми маємо справу з ентузіастом, людиною захопленим своєю справою. А це часто дорожче літературної досконалості. Так що після прильоту до Іспанії всі мої думки крутилися навколо чашки ароматного еспресо. Сергій, спасибі!

Олена Мячина, телеведуча

Ранок пахне кавою. Тонкий підбадьорливий аромат – синонім щасливого ранку і далі успішного дня. Ми п'ємо каву, насолоджуємося і нічого про неї не знаємо ... Сергій Ремінний своєю книгою зацікавив і я б навіть сказала, заінтригував. Виходить, кава – чи не панацея – продукт дієтичний, і в б'юті-індустрії його активно використовують, і як ліки! І нехай кине в мене каменем той, хто не згоден! Безліч корисної інформації – від кавового етикету до способів приготування кави і, більше того, про підручних засобах заходи. Особливо підкорив пасаж про подачу кави в найдорожчому готелі – і срібний піднос, і пелюстки троянд і марципани. Картинка просто приголомшлива, відразу захотілося додати її в свій ранок! Книга Сергія Ремінного «Интересно о кофе» – як продовження кавового задоволення – чудова мова, невідомі історичні факти і ще багато-багато чого цікавого ... Продовжувати далі безглуздо – це як говорити про каву і не дати її спробувати ...